Integracja studentów I roku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie z kierownikiem Katedry Języków i Kultur Afryki, dr hab. Beatą Wójtowicz oraz opiekunem studentów, dr. Marcinem Krawczukiem. Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej 8 października o godz. 10:00 w sali 119 w siedzibie Wydziału Orientalistycznego przy ul. Tynieckiej 15/17.

8 października o godzinie 13:00 (s. 119) rozpoczną się warsztaty kulturowo-językowe z dr. Ashenafim Yonasem Abebe.

9 października w godz. 9:00-12:00 (s. 119) zapraszamy na warsztaty kulturowo-językowe z dr Ewą Wołk-Sore.

Tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu stacjonarnym i warsztatach, prosimy o kontakt z opiekunem studentów.

Spotkanie z kierownikiem Katedry Języków i Kultur Afryki oraz opiekunem studentów będzie transmitowane online pod poniższym adresem: meet.google.com/wih-ggrb-vso

12 października o godz. 17:00, w ramach festiwalu zORIENTowani i naszego comiesięcznego Seminarium Afrykanistycznego, zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego Pauliny Zając „Oni nie znają naszej sztuki. Graffiti w Kenii” i spotkanie z autorką. Zarówno projekcja, jak i spotkanie odbędą się w formie zdalnej. Film będzie dostępny tutaj. Osoby chętne do udziału w spotkaniu z autorką powinny zapisać się (tutaj) do 11 października.

WAŻNE!

Udział w zajęciach adaptacyjno-integracyjnych nie jest obowiązkowy.

Osoby przebywające w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego są zobowiązane do zakrywania ust i nosa, dezynfekowania rąk przed wejściem do pomieszczeń, tam gdzie to możliwe zachowania co najmniej 2 m odległości od innych osób. Każda osoba zobowiązana jest do niezwłocznego poinformowania o podejrzeniu zachorowania na COVID-19 i zastosowania się do procedury obowiązującej w takich przypadkach.