Integracja studentów I roku

Serdecznie zapraszamy studentów I roku na cykl wydarzeń integracyjnych. 8 października w formie stacjonarnej odbędzie się spotkanie adaptacyjne z kierownikiem Katedry Języków i Kultur Afryki dr hab. Beatą Wójtowicz oraz opiekunem studentów, dr. Marcinem Krawczukiem. W dniach 8-9 października zapraszamy również na stacjonarne warsztaty kulturowo-językowe. Wydarzeniem towarzyszącym będzie zaplanowana na 12 października transmisja online filmu dokumentalnego Pauliny Zając „Oni nie znają naszej sztuki. Graffiti w Kenii” i spotkanie z autorką.

Wystawa fotografii pt. „Etiopia: chrześcijaństwo i islam, odwieczni sąsiedzi”

Zapraszamy na wystawę fotografii pt. „Etiopia: chrześcijaństwo i islam, odwieczni sąsiedzi” autorstwa dr hab. Hanny Rubinkowskiej-Anioł. Wystawę oglądać można w holu Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy przy ul. Koszykowej 26/28 od 1 do 31 października.

Afryka na Koszykowej - 30 września 2020

30 września w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy odbyła się debata pt. "Zawiłe związki islamu i chrześcijaństwa w Afryce" organizowana w ramach cyklu "Afryka na Koszykowej".

Spotkanie można obejrzeć tutaj.

Organizacja semestru zimowego 2020/21

Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych 2020/2021 planowane jest na 15 października 2020 r.

Zajęcia dydaktyczne semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021 będą się odbywały trybie zdalnym w terminach zgodnie z planem zajęć.

Dni adaptacyjne oraz spotkania informacyjne dla nowo przyjętych studentów odbędą się w pierwszej połowie października 2020 r. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Nowa siedziba Katedry

Z początkiem września 2020 r. Katedra zmienia swoją siedzibę.

Od 10 września nasz nowy adres to ul. Tyniecka 15/17, 02-630 Warszawa.

Serdecznie zapraszamy!